Budżet
2019
Obywatelski
Twój pomysł - Wspólne działanie

Podział miasta Elbląga na okręgi wyborcze

Pobierz listę okręgów wyborczych - Okregi_wyborcze.doc

Okręg nr 1

ALEJA ODRODZENIA
ARMII LUDOWEJ
STEFANA BATOREGO
BROWARNA od 27 do 94
BRZESKA
PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 37 do 111 (nieparzyste)
PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 113 do końca (nieparzyste)
DZIAŁDOWSKA
ELEKTRYCZNA
GRAŻYNY
HELSKA
MACIEJA KALENKIEWICZA
MARCINA KASPRZAKA
KRAKUSA
KS. ANDRZEJA KLIMUSZKI
EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO
LUBRANIECKA
ŁUBINOWA
JANA MATEJKI
MAZURSKA
OBROŃCÓW POKOJU
STEFANA OKRZEI
LEOPOLDA OKULICKIEGO
PIŁAWSKA
PŁOCKA
PODGÓRNA
POKORNA
POPRZECZNA
PORTOWA
PSZENICZNA
TADEUSZA RECHNIEWSKIEGO
ROBOTNICZA od 142 do końca (parzyste)
ROBOTNICZA od 107 do końca (nieparzyste)
RODZINY NALAZKÓW
RYPIŃSKA
RZEPAKOWA
SŁONECZNIKOWA
SZARYCH SZEREGÓW
TOPOLOWA
WĘGROWSKA
WIEJSKA
ŻYTNIA


Okręg nr 2

ALEJA JANA PAWŁA II
ALEJA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO
BARTNICZA
MAURYCEGO BENIOWSKIEGO
BOHATERÓW WESTERPLATTE
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO
WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
JANA BRZECHWY
BUKOWA
CISOWA
CZĘSTOCHOWSKA
ANTONIEGO CZUCHNOWSKIEGO
PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 132 do końca (parzyste)
DRUSKIENNICKA
DWORKOWA
JULIANA FAŁATA od 30 do końca
FORMIERZY
FROMBORSKA
ALEKSANDRY GABRYSIAK
GDYŃSKA
GŁOGOWA
POLI GOJAWICZYŃSKIEJ
GRABOWA
GRODZIEŃSKA
HODOWLANA
IŁAWSKA
JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA
JAGODOWA
JANA III SOBIESKIEGO
JARZĘBINOWA
JAWOROWA
JELENIA DOLINA
JEMIOŁOWA
JESIONOWA
JODŁOWA
MICHAŁA KAJKI
KALINOWA
KALISKA
KAMIENNA
JÓZEFA KARPIŃSKIEGO
JANA KASPROWICZA
KASZUBSKA
KATOWICKA
PIOTRA KŁOCZOWSKIEGO
MARII KONOPNICKIEJ
JANUSZA KORCZAKA
TADEUSZA KOŚCIUSZKI od 140 do końca (parzyste)
KOWIEŃSKA
KRAKOWSKA
KRÓLEWIECKA od 162 do końca (parzyste)
KRÓLEWIECKA od 191 do końca (nieparzyste)
LEONA KRUCZKOWSKIEGO
ALEKSANDRA KRZYŻANOWSKIEGO
JÓZEFA LASSOTY
LEGIONÓW
STANISŁAWA LEMA
LESZCZYNOWA
STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO
BOLESŁAWA LEŚMIANA
LEŚNA
LIPOWA
LUBARTOWSKA
LUBELSKA
LWOWSKA
WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA
ŁOWICKA
WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO
KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
MARYMONCKA
METALOWCÓW
MIESZKA I
MODLIŃSKA
MODRZEWIOWA
JANA MYLIUSA
ZOFII NAŁKOWSKIEJ
GABRIELA NARUTOWICZA
GEN. BOLESŁAWA NIECZUJA-OSTROWSKIEGO
JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA
NIEPODLEGŁOŚCI
NOWOGRÓDZKA
ODLEWNIKÓW
OGÓLNA
OKRĘŻNA
OLCHOWA
WŁADYSŁAWA ORKANA
ORZECHOWA
OSIEDLE MARYNARZY
OSTRÓDZKA
IGNACEGO PADEREWSKIEGO
PAWIA
PIŃSKA
POMORSKA
JANINY PORAZIŃSKIEJ
HALINY POŚWIATOWSKIEJ
POZNAŃSKA
STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO
MICHAŁA ROSNOWSKIEGO
RUMIANKOWA
LUCJANA RYDLA
SARNIA
WŁODZIMIERZA SIERZPUTOWSKIEGO
WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO
SKIERNIEWICKA
SMOLNA
SOSNOWA
SPOŁECZNA
LEOPOLDA STAFFA
STAWOWA
STRUMYKOWA
MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO
STANISŁAWA SULIMY
SUWALSKA
WŁADYSŁAWA SYROKOMLI
SZCZECIŃSKA
SZCZYGLA
JANA SZUCHA
ŚWIERKOWA
TARNOPOLSKA
TARNOWSKA
TURBINOWCÓW
JULIANA TUWIMA
LUDWIKA WARYŃSKIEGO
WIĄZOWA
WILCZA
WILEŃSKA
WINNICKA
WIŚLICKA
STANISŁAWA WITKIEWICZA
WINCENTEGO WITOSA
WRZOSOWA
ZAKĄTEK
ZAKOPIAŃSKA
ŻYRARDOWSKA


Okręg nr 3

13 ELBLĄSKIEGO PUŁKU PRZECIWLOTNICZEGO
AGRYKOLA
HENRYKA BARONA
JANA BAŻYŃSKIEGO
GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 40 (parzyste)
GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 59 (nieparzyste)
BOLESŁAWA CHROBREGO
BOSMAŃSKA
BOŻEGO CIAŁA
BROWARNA od 95 do końca
BROWARNA od początku do 26
BRZOZOWA
BYDGOSKA
FRYDERYKA CHOPINA
CICHA
MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ
IGNACEGO DASZYŃSKIEGO
PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 32 do 130 (parzyste)
DOLNA
DONIMIRSKICH
DZIAŁKOWA
JULIANA FAŁATA od początku do 29
GÓRNOŚLĄSKA
GRUDZIĄDZKA
GWIEZDNA
JAŚMINOWA
STEFANA KIEDRZYŃSKIEGO
MIKOŁAJA KOPERNIKA
TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do 138 (parzyste)
TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do końca (nieparzyste)
KRÓLEWIECKA od 74 do 160 (parzyste)
KRÓLEWIECKA od 79 do 189 (nieparzyste)
KRUCZA
KWIATOWA
LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO
STANISŁAWA MONIUSZKI
NISKA
CYPRIANA KAMILA NORWIDA
OLIWSKA
ORĘŻNA
ELIZY ORZESZKOWEJ
OWOCOWA
PIECHOTY
WAWRZYŃCA PILGRIMA
PIONIERSKA
PŁYWACKA
ADAMA PRÓCHNIKA
GENERAŁA KAZIMIERZA PUŁASKIEGO
ROBOTNICZA od początku do 105 (nieparzyste)
ROBOTNICZA od początku do 140 (parzyste)
RONDO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH „WYKLĘTYCH”
RÓŻANA
HENRYKA SIENKIEWICZA
SKWER JANKA KRASICKIEGO
SKWER OFIAR SPRAWY ELBLĄSKIEJ
SOKOLA
SOWIA
SPACEROWA
SYBIRAKÓW
SZTUMSKA
KAROLA SZYMANOWSKIEGO
ŚLEPA
TCZEWSKA
TORUŃSKA
UROCZA
WŁADYSŁAWA IV
WSPÓLNA
ŻEGLARSKA
ŻURAWIA


Okręg nr 4

1 MAJA
12 LUTEGO
3 MAJA
ALEJA ARMII KRAJOWEJ
ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 4 (parzyste)
ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 57 (nieparzyste)
ALEJA TYSIĄCLECIA
ALEJA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
MICHAŁA BAŁUCKIEGO
BEDNARSKA
BULWAR ZYGMUNTA AUGUSTA
CHMURNA
CZERWONEGO KRZYŻA
PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od początku do 30 (parzyste)
PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od początku do 35 (nieparzyste)
KAPITANA DIACZENKI
DRZEWNA
FRETA
GARBARY
GARNCARSKA
GDAŃSKA
GIEŁDOWA
GIERMKÓW
GIMNAZJALNA
ZBYSZKA GODLEWSKIEGO
GOŁĘBIA
GROBLA ŚWIĘTEGO JERZEGO
GROCHOWSKA
GENERAŁA GROTA ROWECKIEGO
HETMAŃSKA od początku do 29 (nieparzyste)
HETMAŃSKA od początku do 34 (parzyste)
JANOWSKA
KAROWA
KLASZTORNA
KOSYNIERÓW GDYŃSKICH
KOTWICZA
KOWALSKA
KRĘGIELNA
KRÓLEWIECKA od początku do 72 (parzyste)
KRÓLEWIECKA od początku do 77 (nieparzyste)
KRÓTKA
KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO
KSIĘDZA WACŁAWA OSIŃSKIEGO
KUMIELI
KUPIECKA
KUŚNIERSKA
LESZNO
ŁĄCZNOŚCI
MĄCZNA
MENNICZA
MOSTOWA
NEONOWA
HENRYKA NITSCHMANNA
NIZINNA
NOWODWORSKA
NOWOWIEJSKA
OBOŹNA
ODZIEŻOWA
ORLA
OSTROŁĘCKA
JANA HENRYKA PESTALOZZIEGO
PLAC GRUNWALDZKI
PLAC KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA
PLAC KONSTYTUCJI
PLAC SŁOWIAŃSKI
PLAC SOLIDARNOŚCI
PLAC WOLNOŚCI
POCZTOWA
POLDEROWA
POLNA
POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH
PROWIANTOWA
PRZY BRAMIE TARGOWEJ
PRZYMURZE
RADOMSKA
RATUSZOWA
RONDO COMPIEGNE
RONDO LEER
RYBACKA
RYCERSKA
RZEMIEŚLNICZA
RZEŹNICKA
SKWER MARIANA SAWICZA
SKWER FERDYNANDA SCHICHAUA
SKWER IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO
SKWER WALDEMARA REBININA
SKWER IM. LUDWIKA ZAMENHOFA
SŁONECZNA
SŁUŻEBNA
STARY RYNEK
STAWIDŁOWA
FRANCISZKA STEFCZYKA
STOCZNIOWA
STRAŻNICZA
ANDRZEJA STRUGA
STUDZIENNA
SUKIENNICZA
SZAŃCOWA
SZKOLNA
SZPITALNA
ŚCIEŻKA KOŚCIELNA
ŚLUSARSKA
ŚWIĘTEGO DUCHA
TAMKA
TARTACZNA
TEATRALNA
TRASA UNII EUROPEJSKIEJ
ROMUALDA TRAUGUTTA
TRYBUNALSKA
WAŁOWA
WAPIENNA
WARSZAWSKA
WIDOK
WIEŻOWA
WIGILIJNA
WINNA
WODNA
WYBRZEŻE GDAŃSKIE
STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO
ZACISZE
WOJCIECHA ZAJCHOWSKIEGO
ZAMKOWA
ZIELONA
ZWIĄZKU JASZCZURCZEGO
ŻUŁAWSKA


Okręg nr 5

AKACJOWA
ALEJA GRUNWALDZKA od 59 do końca (nieparzyste)
ALEJA GRUNWALDZKA od 6 do końca (parzyste)
ARTYLERYJSKA
ADAMA ASNYKA
AUGUSTOWSKA
GENERAŁA JÓZEFA BEMA od 42 do końca (parzyste)
GENERAŁA JÓZEFA BEMA od 61 do końca (nieparzyste)
BESKIDZKA
BOCIANIA
BOHATERÓW MONTE CASSINO
BRANIEWSKA
BRATERSTWA BRONI
BYTOMSKA
JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO
CHOCIMSKA
STEFANA CZARNIECKIEGO
CZERNIAKOWSKA
CZOŁGISTÓW
DALEKA
GENERAŁA JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO
DĘBOWA
DOJAZDOWA
DRUSKA
FABRYCZNA
MIKOŁAJA FIRLEJA
FLISAKÓW
ALEKSANDRA FREDRY
KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO
GARNIZONOWA
ARTURA GROTTGERA
HETMAŃSKA od 36 do końca (parzyste)
HETMAŃSKA od 31 do końca (nieparzyste)
HUZARSKA
LUDWIKA IDZIKOWSKIEGO
JASNA
JUNAKÓW
KARTUSKA
KASZTANOWA
KIELECKA
JANA KILIŃSKIEGO
KLONOWA
KMICICA
JANA KOCHANOWSKIEGO
KOLEJOWA
JANA AMOSA KOMEŃSKIEGO
WOJCIECHA KOSSAKA
IGNACEGO KRASZEWSKIEGO
LIDZBARSKA
LOTNICZA
ŁĘCZYCKA
ŁOMŻYŃSKA
ŁÓDZKA
MALBORSKA
ADAMA MICKIEWICZA
ROMUALDA MIELCZARSKIEGO
GUSTAWA MORCINKA
MORSZYŃSKA
NARCIARSKA
NATOLIŃSKA
NIBORSKA
OGRODOWA
OKÓLNIK
OLKUSKA
OLSZTYŃSKA
OPOLSKA
PABIANICKA
PANIEŃSKA
PASŁĘCKA
PERYFERYJNA
PIASKOWA
PIOTRKOWSKA
PLAC DWORCOWY
PŁOŃSKA
PODCHORĄŻYCH
BOLESŁAWA PRUSA
PRZYJAŹNI
PUŁTUSKA
RAWSKA
MIKOŁAJA REJA
WŁADYSŁAWA REYMONTA
RONDO KALININGRAD
RONDO RONNEBY
RYBNA
RZEPICHY
SADOWA
SAPERÓW
SIEDLECKA
SKRZYDLATA
JULIUSZA SŁOWACKIEGO
SOCHACZEWSKA
SOPOCKA
SZWOLEŻERÓW
ŚWIĘTEGO FLORIANA
UŁAŃSKA
WARMIŃSKA
WIERZBOWA
WILLOWA
WOJSKA POLSKIEGO
WSCHODNIA
LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO
WYŻYNNA
ZAGŁOBY
ZAGONOWA
STEFANA ŻEROMSKIEGO